BROEN business areas

 

Inteligentne rozwiązania BROEN sterują przepływem zasobów naturalnych, przynosząc korzyści wszystkim. Właściwe wykorzystanie zasobów naturalnych jest fundamentem nowoczesnego społeczeństwa i wymaga wydajnych produktów. Rozwiązania BROEN są codziennie stosowane w sektorze wodociągowym, ogrzewnictwie i wentylacji, ciepłownictwie, laboratoriach i sprzęcie bezpieczeństwa, dzięki czemu życie staje się bezpieczniejsze i łatwiejsze.

 

Pięć obszarów działania — pięć mocnych stron
BROEN jest spółką międzynarodową, w której technologia i wiedza odgrywają kluczową rolę w tworzeniu produktów i rozwiązań. Dzięki dziesiątkom lat doświadczenia połączonym z inicjatywą i kreatywnym myśleniem zostaliśmy globalnym liderem w następujących obszarach działalności: instalacje budowlane, instalacje regulacyjne, ciepłownictwo i gazownictwo, zastosowania laboratoryjne oraz systemy pryszniców bezpieczeństwa. Spółka BROEN jest częścią duńskiej grupy przemysłowej Aalberts Industries N.V.

 

Silne partnerstwo zapewniające inteligentne rozwiązania

Firma BROEN jest światowym liderem, ponieważ dostarcza wysokiej jakości produkty i rozwiązania. Nasze wyroby są stosowane w obiektach i instalacjach, gdzie funkcjonalność i sposób działania mają najwyższe znaczenie. Działamy przede wszystkim w trzech głównych obszarach, którymi są systemy wodociągowe, ciepłownictwo i gazownictwo oraz zastosowania laboratoryjne.

Nawiązując partnerską współpracę z firmą BROEN, zyskują Państwo coś więcej, niż tylko wydajne i niezawodne produkty: partnera, który będzie towarzyszyć Państwu przez cały czas realizacji inwestycji, służąc radą i pomocą we wszelkich ewentualnych problemach. Nasza wiedza specjalistyczna pomoże Państwu stworzyć bezpieczne, inteligentne i trwałe rozwiązania spełniające wymogi regulacji prawnych.


Firma BROEN jest po Państwa stronie 
Jesteśmy w ciągłym dialogu z klientami, aby opracowywać rozwiązania spełniające ich potrzeby. Razem możemy pomóc sobie nawzajem w stworzeniu najlepszych rozwiązań. Dysponujemy dużą siecią partnerów i filii na całym świecie. Zawsze jesteśmy po Państwa stronie, oferując potrzebne Państwu rozwiązania we właściwym czasie.

 

BROEN cradle

Together the five BROEN business areas form a strong business organisation with
recognised brands and a tradition for high levels of professional service.