BROEN global position

BROEN to spółka międzynarodowa, eksportująca swoje wyroby do ponad pięćdziesięciu krajów. Jesteśmy zawsze w pobliżu, na całym świecie: za pośrednictwem naszych własnych oddziałów lub filii albo bliskich partnerów. Obecność lokalna gwarantuje efektywną sieć dystrybucji i daje łatwy dostęp do naszych produktów i wiedzy fachowej. Mogą Państwo mieć także pewność, że w pełni rozumiemy lokalne tradycje i kulturę, co pozytywnie wpływa zarówno na naszą współpracę, jak i na ostateczne rozwiązanie.


W kierunku nowych możliwości

Nasza strategia rynkowa i nasz rozwój są ukierunkowane na cele; stale poszukujemy nowych, fascynujących rynków. Potrafimy przy tym być we właściwym miejscu we właściwym czasie. Wspaniałym przykładem jest tu Rosja: firma BROEN rozpoczęła tam dystrybucję w 1995 r., od razu angażując się w szeroko zakrojone inwestycje remontowe. Pozwoliło to na szybki rozwój działalności. Dziś firma BROEN ma w Rosji własny zakład produkcyjny z lokalnym oddziałem sprzedaży i dystrybucji. Zdobyła też pozycję lidera na rosyjskim rynku zaworów dla ciepłownictwa.


BROEN i Aalberts Industries


Spółka BROEN jest częścią notowanej na giełdzie grupy przemysłowej Aalberts Industries N.V. Ta międzynarodowa grupa przemysłowa zajmuje się głównie dwoma obszarami działalności: usługami przemysłowymi i regulacją przepływu. Dzięki ukierunkowanemu na cele podejściu do rynku, zdecentralizowanej strukturze zarządzania i innowacyjnym praktykom pracy grupa Aalberts Industries stała się liderem w wielu sektorach rynkowych. Jej nadrzędnym i stałym celem jest systematyczny rozwój i wzrost.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.aalberts.com.

 

 

 

Alberts

BROEN is part of the international industrial group Aalberts Industries N.V, under the core activity Flow Control.