Wstęp do produktów BALLOMAX DZT

 

Produkowane przez nas zawory i kurki maja zastosowanie w instalacjach ciepłowniczych, klimatyzacyjnych, gazowych oraz innych instalacjach przemysłowych.

 

Produkujemy zawory w zakresie średnic od DN 10 do DN 500 w trzech podstawowych wersjach: gwintowanej, do wspawania oraz z kołnierzami, możliwe jest również wykonanie zaworów z innymi końcówkami mieszanymi np. do wspawania/ gwintowane lub kołnierzowo/gwintowane. Zawory BALLOMAX DZT mogą pracować w instalacjach ciepłowniczych o następujących parametrach eksploatacyjnych: trob. do 200°C oraz ciśnieniu do 4 MPa, instalacjach gazowych rozprowadzających gaz ziemny klasy GZII o parametrach trob. od -40°C do +80°C oraz ciśnieniu do 4 MPa.

 

Na nasze produkty posiadamy stosowne dokumenty umożliwiające ich sprzedaż na terytorium Polski. 

Wszystkie procesy produkcyjne, jak również działania handlowe podlegają nadzorowi zgodnie z norma PN-EN ISO 9001:2008 certyfikat nr DK005849 wydany przez Bureau Veritas Certifications Holding SAS- UK Branch.

Posiadamy również certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.

Nasze wyroby podlegają nadzorowi również w zakresie dyrektywy nr 97/23/EC określającej wymogi dotyczące urządzeń ciśnieniowych (nr jednostki certyfikującej - 062).