Building Installations

Niezawodne rozwiązania — bezpieczny przepływ
Instalacje budowlane BROEN to kompleksowe i profesjonalne systemowe rozwiązania stosowane w instalacjach wodociągowych, oferowane przez dostawcę o wieloletnim doświadczeniu.

 

Sprawny przepływ dzięki prostym rozwiązaniom
The BROEN BALLOFIX® ball valve concept was a groundbreaking invention within the plumbing industry. The unique design and excellent functionality made a huge difference. We continue to develop and improve our products and in doing so create new advantages for you.

 

Oryginalne zawory BROEN BALLOFIX® zamontowano już w ponad 100 milionach instalacji na całym świecie. To inteligentnie zaprojektowane, wytrzymałe produkty, gwarantujące trwałość i niezawodność. Zawory BROEN BALLOFIX® zapewniają nie tylko niskie koszty konserwacji, ale także pozwalają na wymianę elementów bez konieczności wyłączania z eksploatacji całego systemu. Są dostępne w kompleksowej gamie produktów odpowiadających wielu różnym metodom połączeń (gwintowane, naciskane, wciskane i ściskane). Oznacza to, że zawsze znajdą Państwo potrzebne rozwiązanie. Więcej informacji o naszych produktach można znaleźć na stronie www.broen.com.

 

Kompleksowy dostawca światowy
Ściśle współpracujemy z klientami z krajów światowy, gdzie poza dostarczaniem własnych produktów sprzedajemy i promujemy także produkty powiązanych z nami spółek z Grupy Aalberts Industries. Przez cały czas jesteśmy po Państwa stronie, będąc kompetentnym partnerem o szerokim doświadczeniu i wiedzy fachowej w szerokim spektrum dziedzin. Profesjonalne doradztwo zapewnia bezpieczeństwo instalacji i odpowiednie rezultaty. Profesjonalna logistyka oznacza zaś, że niezbędne produkty docierają do Państwa wtedy, gdy są potrzebne. Gwarantuje to efektywność prac budowlanych.